Отключить рекламу Создать сайт бесплатно
Понеділок, 29.04.2024, 18:25

Панда-Меблі Київ, вул.Бориспільська 9, оф. 301.


  тел. 044-587-51-19, 044-592-20-67.
У НАС ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ КОРПУСНІ МЕБЛІ, ШАФИ-КУПЕ, ВБУДОВАНІ ШАФИ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ,РАДІУСНІ ШАФИ-КУПЕ, КОМП'ЮТЕРНІ МЕБЛІ, МЕБЛІ ПІД АПАРАТУРУ телефон У КИЄВІ 044-587-51-19
Panda-Mebli
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Теги

Кухні

Вибір меблів для кухні

Вибір кухні - справа нелегка. Широкий асортимент меблевого ринку, дозволяючи реалізувати всі ваші фантазії, насправді достатньо серйозно ускладнює цей вибір. Тому що бажання мати "і те, і це" зрештою істотно збільшує вартість кухні, а якщо при цьому ще потрібно укластися в наявні квадратні метри, то вибір цей стає іноді просто болісним. Щоб цього не відбулося, спробуємо визначитися, яким же чином оптимально підібрати собі кухонні меблі, щоб потім не розчаруватися у власному виборі.

Існує декілька етапів або кроків, які треба виконати, підшукуючи оптимальний для вашого способу життя, гаманця і розмірів квартири варіант кухні. Перший етап - це визначитися з майбутнім плануванням. Форма, розміри приміщення, де планується розмістити кухню, розташування дверей і вікон в приміщенні - все це необхідні "початкові дані", на основі яких ви самі або консультант фірми-виробника складете проект розміщення кухонних меблів.


А вибирати вам доведеться з наявних п'яти варіантів планування (навряд чи вам вдасться придумати в цьому питанні що-небудь нове). Є так званий острівний варіант розміщення, коли в центр кухні виноситься одна із зон: варильна поверхня, миття або просто обідній стіл. Така кухня, звичайно, виглядає на рекламних проспектах найефектніше, та і в житті вона достатньо зручна. Єдина вимога для реалізації острівного планування - велика площа приміщення.

Півострів, коли у кухні є виступаюча в центр частина, дуже зручний при поєднанні кухні з вітальні або їдальні. Тоді за рахунок цього виступу, який зазвичай складається з барной стійкі із стільцями з боку вітальнею і функціональними ящиками для зберігання з іншого боку. Таким чином можна оптимально виконати зоніровніє об'єднаного простору.

Найекономічніший з погляду займаного місця варіант - меблі, що вибудовуються в лінію, він ідеальний для невеликих або витягнутих в довжину приміщень.



Г-подібне планування теж призначене для невеликих площ. При цьому на маленьких кухнях витримати основний принцип: відстань між холодильником, плитою і миттям повинно бути мінімальним, звичайно, значно легше, але все-таки краще, коли кухня достатньо простора.

І, нарешті, варіант П-образного планування, коли по периметру трьох стін шикуються всі необхідні предмети меблів і побутової техніки. Він, мабуть, найгармонійніший і збалансований.

Отже, розібравшись з плануванням самостійно або за допомогою фахівців, переходиться до етапу наступному: вибираємо стиль майбутньої кухні, її складові і матеріали з яких вона виготовлена. Якщо із стилем все ясно - це повністю справа вашого смаку і естетичних пристрастей. Радити тут можна тільки одне: вибираючи супермодну модель або оригінальний колір, пам'ятаєте, що мода міняється, а колір з часом може набриднути. І ще, якщо кухня у вас суміщена з їдальні або вітальні, варто врахувати їх стильові особливості, щоб єдиний простір виглядав гармонійно. У іншому, що стосується стилю кухні, - "думайте самі, вирішуйте самі".

Меблеві елементи, з яких вам доведеться, як з кубиків, збирати свою кухню, складаються з отдельностоящих елементів, мобільних модулів і верхніх і нижніх шаф. Верхні і нижні шафи існують на наших кухнях вже давно, але сучасні їх варіанти відрізняються наявністю відкритих полиць, скляних дверей і внутрішнього підсвічування. Вони як би легшають і "прозоріше". А ніжніє, навпаки - вместітельнєє і ширше, їх прагнуть навантажити все більше.

Прадідусем елементів, що окремо стоять, були сервант або "гора" з посудом. У сучасних кухнях це високі колони, в які вбудовується побутова техніка або висувні корзини для продуктів.



Мобільні модулі стають все більш популярними. Це найчастіше столики на колесах, бари-холодильники або окремі шафи, переміщаючи які можна міняти весь інтер'єр. Ці елементи зручні саме тим, що їх можна поставити на час приготування пищи поряд з робочою зоною, а потім знов засувати в кут.

Важливим моментом при виборі окремих кухонних складових є зручність в експлуатації, так звана ергономічность. Для цього слід вдало спланувати полиці, вибрати ящики із зручною системою максимального висунення, кутові полиці-каруселі для того, щоб раціонально використовувати всю корисну площу кухні. Але пам'ятаєте, що чим складніше "начинка" у шаф, тим вони дорожчі.

Також на вартість кухонного гарнітура впливає якість матеріалу, з якого він виготовлений. Найдорожчий матеріал - натуральна деревина. Але зараз навіть найвідоміші виробники прагнуть використовувати масив для обробки рам і фільонок фасадів, а каркаси вважають за краще робити з міцніших і дешевших матеріалів. До інших модних і дорогих матеріалів відносяться сталь, анодований алюміній.

Самий універсальний матеріал - МДФ, що складається із спресованого на клейовій основі деревного пилу. Він достатньо готується, екологічний і відносно недорогий. Його ламінують під будь-яку породу дерева, покривають шпоною або яскравим лаком. Одним з головних достоїнств МДФ є можливість додання фасаду складної форми з опуклими рельєфами.


Найдешевшим матеріалом для кухонних фасадів і столешніц як і раніше залишається ДСП, деревно-стружкова плита. Він став за останній час істотно міцніший і екологичнєє, але, проте, залишається по порівнянню, наприклад, з МДФ, менш міцним і довговічним матеріалом. При виборі ДСП варто звернути увагу на спосіб обробки краю фасадів, є два способи: софтформінг і постформінг. Останній, коли плівка плавно переходить з площини дверець на її торець, дає в результаті міцніший край. У фасадів з ДСП неможливі рельєфні елементи на поверхні, але виглядають вони не менш привабливий, якщо уміло декорувати кухню. 


Як можна мінімізувати витрати на придбання кухонних меблів? По-перше, не варто купувати за великі гроші наймоднішу і "навороченную" модель: може опинитися, що частина її функцій вам і не стане в нагоді. По-друге, вибираючи кухонні елементи, пам'ятаєте, що одна шафа завдовжки 120 сантиметрів обходиться дешевшим, ніж два по 60. По-третє, наявність додаткових обробних матеріалів (алюмінієвої рамки, скла) або нестандартних меблевих елементів, які необхідно робити на замовлення, теж істотно здорожує кухню. І останнє, придивитеся до вітчизняних виробників, можливо, не варто переплачувати за відому марку, а потім довго чекати доставки.

Якщо ви врахували всі "тонкі місця", то вибрана вами кухня напевно виявиться зручною і довго радуватиме вас своїм зовнішнім виглядом.

Більше фотографій з кухнями Ви можете подивитися в нашому фотоальбомі.




www.panda-mebli.at.ua © 2000 - 2012